مضرات آویشن

توضیحات:

 • به نام خدا

   تواند باعث تحریک شود. اما اطلاعات کافی برای دانستن اینکه آیا مصرف روغن آویشن در دوزهای دارویی از طریق دهان بی خطر است ، وجود ندارد.

  هشدارها و احتیاط های ویژه:

  کودکان : آویشن وقتی توسط کودکان در مقادیر طبیعی غذا مصرف شود ، به احتمال زیاد ایمن است . آویشن وقتی برای مدت کوتاهی به عنوان دارو مصرف شود احتمالاً ایمن است. اطلاعات کافی برای دانستن اینکه آیا روغن آویشن هنگام استفاده از پوست یا استفاده از طریق دهان برای کودکان بی خطر است ، وجود ندارد.

  حاملگی و شیردهی : آویشن برای خانم های باردار و شیرده وقتی که در مقادیر طبیعی غذا مصرف می شود ، به احتمال زیاد ایمن است . اما مشخص نیست که آیا استفاده از آویشن به مقدار زیاد دارویی بی خطر است. اگر باردار یا شیرده هستید ، به مقادیر غذایی پایبند باشید.

  آلرژی به پونه کوهی و گیاهان مشابه : افرادی که به پونه کوهی یا سایر گونه های Lamiaceae حساسیت دارند ممکن است به آویشن نیز حساسیت داشته باشند.

  اختلالات خونریزی : آویشن ممکن است لخته شدن خون را کند کند. مصرف آویشن ممکن است خطر خونریزی را افزایش دهد ، به خصوص اگر در مقادیر زیاد استفاده شود.

  شرایط حساس به هورمون مانند سرطان پستان ، سرطان رحم ، سرطان تخمدان ، آندومتریوز یا فیبروم رحم : آویشن ممکن است مانند استروژن در بدن عمل کند. اگر شرایطی دارید که ممکن است در اثر قرار گرفتن در معرض استروژن بدتر شود ، از آویشن استفاده نکنید.

  جراحی : آویشن ممکن است لخته شدن خون را کند کند ، بنابراین نگرانی وجود دارد که ممکن است خطر خونریزی اضافی را در حین و بعد از جراحی افزایش دهد. حداقل 2 هفته قبل از یک عمل جراحی برنامه ریزی شده ، استفاده از آویشن را متوقف کنید.


 • تهیه و تنظیم توسط صحرا دارو
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :